این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
اطلاع رسانی > تابلوی اعلانات >
.: تابلوی اعلانات

اطلاعیه ویژه : عموم
  

با سلام

به اطلاع کلیه علاقمندان شرکت در هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس می رسانیم هزینه هایی که به تصویب انجمن محترم شیمی ایران رسیده است به شرح زیر می باشد:

 


 
Øهزینه ثبت نام شامل استفاده از کلیه امکانات کنفرانس از قبیل بسته اهدایی، پذیرایی بین جلسات، سی دي حاوي مقالات کنفرانس، ارائه گواهی شرکت در کنفرانس و ... به جز غذا و اسکان می باشد و تنها براي فرد ثبت نام کننده است.
Øاز هر شرکت کننده به ازاي پرداخت حق ثبت نام حداکثر دو مقاله پذیرفته می شود. براي ارسال بیش از دو مقاله، 25 درصد حق ثبت نام به ازاي هر مقاله (تا سقف 2 مقاله مازاد) به هزینه ثبت نام اضافه خواهد شد.
Ø به همراهان، پذیرایی بین جلسات و ارائه گواهی شرکت در کنفرانس تعلق می گیرد.

 


اطلاعیه ویژه : عموم

به نام خدا
با سلام
با حمد و سپاس خداوند متعال، دانشگاه صنعتی شاهرود در نظر دارد با همکاری انجمن شیمی ایران هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس ایران را در آبان ماه سال 98 برگزار نماید. هدف از برگزاري اين گردهمايي علمي فراهم نمودن فرصتي ديگر براي ارائه آخرين دستاوردهاي علمي پژوهشي در زمينه های مختلف کمومتریکس با تاکید بر کاربردهای آنها در حوزه های مختلف و همچنین برقراري ارتباط بيشتر علمي بين پژوهشگران و متخصصان دانشگاهی مي باشد. لذا دانشگاه صنعتی شاهرود مشتاقانه از کليه اساتيد، دانشجويان، پژوهشگران، متخصصين دانشگاهي و مراکز پژوهشي جهت شرکت در این سمينار دعوت به عمل مي آورد.

 

دکتر منصور عرب چم جنگلی

 دبیر سمینار


  
اطلاعیه ویژه : عموم
با سلام و ادب و احترام
بنا به درخواست برخی از دانشجویان و اساتید گرامی که تا کنون موفق به ارسال مقاله به دبیرخانه هفتمین سمینار دو سالانه کمومتریکس ایران نشده اند و با نظر کمیته کمومتریکس ایران و کمیته اجرایی سمینار، مهلت ارسال مقالات تا ۲۰ مردادماه تمدید می گردد. امید است علاقمندان در این فرصت مقرر مقالات خود را از طریق سایت سمینار و طبق فرمت مربوطه ارسال نمایند.
با سپاس
دبیر سمینار
منصور عرب چم جنگلی

صفحه اولصفحه قبل1  صفحه بعدصفحه آخر