این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
صفحه اصلی > هزینه ها
.: هزینه ها

 

با سلام

به اطلاع کلیه علاقمندان شرکت در هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس می رسانیم هزینه هایی که به تصویب انجمن محترم شیمی ایران رسیده است به شرح زیر می باشد:

 


 

 
 
 
Øهزینه ثبت نام شامل استفاده از کلیه امکانات کنفرانس از قبیل بسته اهدایی، پذیرایی بین جلسات، سی دي حاوي مقالات کنفرانس، ارائه گواهی شرکت در کنفرانس و ... به جز غذا و اسکان می باشد و تنها براي فرد ثبت نام کننده است.
Øاز هر شرکت کننده به ازاي پرداخت حق ثبت نام حداکثر دو مقاله پذیرفته می شود. براي ارسال بیش از دو مقاله، 25 درصد حق ثبت نام به ازاي هر مقاله (تا سقف 2 مقاله مازاد) به هزینه ثبت نام اضافه خواهد شد.
Ø به همراهان، پذیرایی بین جلسات و ارائه گواهی شرکت در کنفرانس تعلق می گیرد.

  

با عرض سلام و ادب

دوستان و سروران ارجمند، میزبانی شما در هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس ایران فرصت ارزشمندی است که با افتخار نصیب ما شده است. از این رو به استحضار می رساند، کمیته برگزاری سمینار، جهت اسکان شرکت کنندگان محترم، گزینه های زیر را در نظر گرفته است:

مرکز رفاهی شهرک دانشگاه- دارای سوئیت های 3، 4 و 5 تخته مجهز به تمامی امکانات رفاهی- هزینه هر شب اقامت 40/000 تومان با صبحانه
مرکز رفاهی ابن یمین (واقع در مرکز شهر) دارای سوئیت های 4 تخته مجهز به تمامی امکانات رفاهی- هزینه هر شب اقامت 45/000 تومان با صبحانه
üهماهنگی اسکان در مراکز رفاهی شهرک دانشگاه و ابن یمین بر عهده کمیته برگزاری سمینار می­باشد.  لذا کافیست شرکت کنندگان با توجه به تعداد نفرات شب های اقامت، کل وجه را واریز نموده و رسید واریزی را در پروفایل کاربری خود آپلود نمایند.
üبرای اقامت شرکت کنندگان محترم که قصد دارند به همراه خانواده در سمینار شرکت نمایند، به تعداد محدودی سوئیت شامل دو سوئیت سه تخته به قیمت هر شب 135/000 تومان و چهار سوئیت 4 تخته به قیمت هر شب 180/000 تومان در نظر گرفته شده است. متقاضیان اقامت متاهلی لازم است یکی از گزینه ها را انتخاب و هزینه آن را پرداخت نمایند.
vبه منظور رفاه حال شرکت کنندگان عزیزی که قصد اقامت در هتل دارند، هماهنگی های لازم با هتل چهار ستاره پارامیدا انجام شده است. این هتل در بلوار دانشگاه و در نزدیکی محل برگزاری سمینار واقع شده است. طبق هماهنگی های انجام شده، به متقاضیان اقامت در این هتل 25 درصد تخفیف تعلق می گیرد، مشروط بر اینکه معرفی نامه از کمیته برگزاری سمینار ارائه نمایند. لذا لازم است متقاضیان اقامت در هتل، نام و نام خانوادگی، تعداد نفرات و تعداد شب های اقامت را قبل از رزرو اتاق به شماره 09332232430 پیامک نمایند تا معرفی نامه ها صادر شده و در اختیار هتل قرار گیرد. پس از هماهنگی مراتب از طریق همین شماره به اطلاع متقاضیان خواهد رسید تا شخصا با هتل تماس گرفته و رزرواسیون اتاق را انجام دهند. متقاضیان می توانند جهت رزرو هتل با تلفن بخش پذیرش به شماره 32393850-023 تماس گرفته و یا به وبسایت هتل به آدرس http://www.hotelparamida.com/  مراجعه نمایند. لیست قیمت های هتل پارامیدا به شرح زیر است:


نوع اتاق

قیمت بدون تخفیف و بدون احتساب حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده

 

قیمت با تخفیف برای شرکت کنندگان 
محترم کنفرانس بدون احتساب حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده

 

اتاق یک تخته

350/000 تومان

260/000 تومان

اتاق دو تخته

350/000 تومان

260/000 تومان

اتاق سه تخته

450/000 تومان

340/000 تومان

اتاق چهار تخته

550/000 تومان

410/000 تومان

لازم به ذکر است به کلیه مبالغ فوق، 9درصد مالیات بر ارزش افزوده نیز اضافه می گردد.
Øهزینه های غذا برای شرکت کنندگان در هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس ایران نیز به شرح زیر می باشد. شرکت کنندگان محترم می توانند با مراجعه به بخش خدمات موجود در پروفایل کاربری خویش (در وبسایت سمینار)  هزینه ها را پرداخت نموده و رسید واریز مبلغ را در بخش ارسال فیش آپلود نمایید.


ردیف

وعده

قیمت

روز سه شنبه

98/8/7

شام

30/000 تومان

روز اول

چهارشنبه

98/8/8

ناهار

30/000 تومان

شام

28/000 تومان

روز دوم

پنجشنبه

98/8/9

ناهار

30/000 تومان

شام

28/000 تومان

uدر روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه فعالیت های فوق برنامه ویژه و شایسته شرکت کنندگان (شاهرودگردی، کویر گردی، رصد ستارگان و جنگل گردی در جنگل ابر) در نظر گرفته شده است، لذا تهیه بلیط خود را حتی الامکان به بعد از اطلاعیه ای که در مورد فعالیت های فوق برنامه صادر خواهد شد، موکول نمایید.

 

با سپاس

کمیته برگزاری هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس