این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار


 ✅✅فعالیت های تفریحی فوق برنامه ✅✅✅
برگزار کنندگان هفتمین سمیناردوسالانه کمومتریکس جهت رفاه حال شرکت کنندگان محترم فعالیت های فوق برنامه به شرح ذیل را در ساعات خارج از زمان برگزاری سمینار در نظر گرفته است:
1-تور شاهرودگردی شامل بازدید از مراکز تاریخی و دیدنی شاهرود بوده و در عصر روز چهارشنبه مورخ 98/8/8 از ساعت 19 الی 21 برگزار شده و سپس با صرف شام (رزو شده توسط متقاضی در وب سایت سمینار) در مجتمع تفریحی باغ اورس خاتمه می یابد.
•⚠️تمام هزینه های این تور بر عهده برگزار کنندگان سمینار می باشد.
2-تور کویرگردی شامل پیاده روی در کویر، رصد ستارگان، موسیقی سنتی و سرو نوشیدنی گرم و ... که از ساعت 15 الی 22 با  سفر به کویر چاه جام که حدود 60 کیلومتری شهر شاهرود واقع می باشد، برگزار شده و سپس با اسکان موقت در اقامتگاه¬های پیش بینی شده و صرف شام (رزو شده توسط متقاضی در وب سایت سمینار) خاتمه می¬یابد.
•⚠️کلیه هزینه های این تور (به غیر از شام که توسط متقاضی قبلا رزرو شده است) مبلغ 50000 تومان می باشد که متقاضیانی که تا تاریخ 98/7/20 در این تور ثبت نموده و هزینه را واریز نمایند، مشمول تخفیف 50% از طرف برگزار کنندگان سمینار شده و لازم است مبلغ 25000 تومان را به شماره حساب اعلام شده واریز نمایند. متقاضیانی که تا تاریخ فوق الذکر ثبتنام ننماید می توانند در روز اول برگزاری همایش با پرداخت کل 50000  تومان به آژانس برگزار کننده، در تور کویر گردی ثبت نام و شرکت نمایند.
3-تور جنگل گردی شامل گردش و اسکان در جنگل رویایی ابر، بازدید از مناطق دیدنی و طبیعی و سرو ناهار (که در محل آماده می شود) است. این تور درروز جمعه مورخ 98/8/10 از ساعت 8 صبح الی ساعت 14 همان روز اجرا می شود. ساعت اختتام تور قابل تغییر بوده و بسته به نظر اکثریت شرکت کنندگان تعیین خواهد شد. 
•⚠️کلیه هزینه های جنگل ابر  مبلغ 150000 تومان می باشد که متقاضیانی که تا تاریخ 98/7/20 در این تور ثبت نموده و هزینه را واریز نمایند، مشمول تخفیف 30% از طرف برگزار کنندگان سمینار شده و لازم است مبلغ 100000 تومان را به شماره حساب اعلام شده واریز نمایند. . متقاضیانی که تا تاریخ فوق الذکر ثبت نام ننماید می توانند در روز برگزاری همایش با پرداخت کل مبلغ  150000 تومان به آژانس برگزار کننده در تور جنگل ابر شرکت نمایند.
 
•نحوه ثبتنام در تورهای گردشگری و پرداخت هزینه 
متقاضیان شرکت در تورهای اعلام شده لازم است با مراجعه به وبسایت سمینار تور و یا تورهایی که مایل به شرکت در آنها هستند را انتخاب کنند و سپس مبالغ ذکر شده در جزییات فعالیت های تفریحی فوق برنامه را به شماره حساب بانک تجارت 9824578432 و یا شماره کارت 5859831027835437  به نام منصورعرب چم جنگلی واریز نموده  و رسید واریزی را با ارائه توضیحات در وبسایت همایش و در بخش پروفایل کاربری- ارسال فیش آپلود نمایند.
با سپاس-دبیر خانه اجرایی سمینار


بازگشت1398/07/13
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !