این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
برنامه زمان بندی دوروزه سمینار                چگونگی رفت و آمد به شاهرود
  زمان پایان مهلت ثبتنام در سمینار و درخواست غذاو اسکان
 ⚠️توجه⚠️
 
با سلام و احترام؛
با توجه به نزدیک شدن به پایان مهلت ثبت نام در سمینار، پرداخت حق ثبتنام انجمن شیمی ایران، درخواست اسکان و غذا در هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس ایران، از عزیزان شرکت کننده تقاضا می گردد به منظور برنامه ریزی هر چه بهتر نسبت به ثبت درخواست های نامبرده(در سامانه کاربران صفحه خدمات) اقدام فرمایند.
با تشکر
دبیر خانه هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس ایران
  برنامه زمانی سخنرانی
 با سلام احتراما به استحضار می رساند برنامه زمان بندی سخنرانی های دانشجویی اعلام گردید. لطفا روی لینک زیر کلیک کنید و یا به وبسایت همایش مراجعه کرده و در بخش فایل ها ، فایل زمان بندی را دانلود کنید. لازم به ذکر است برنامه زمانی سخنرانی های عمومی و تخصصی متعاقبا اعلام خواهد شد. 

ibcs7.shahroodut.ac.ir/files_site/files/r_16_191003102841.pdf
 با تشکر - دبیرخانه هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس
  برنامه زمانی ارائه پوستر
  

با عرض سلام و ادب

دوستان و سروران ارجمند، میزبانی شما در هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس ایران فرصت ارزشمندی است که با افتخار نصیب ما شده است. از این رو به استحضار می رساند، کمیته برگزاری سمینار، جهت اسکان شرکت کنندگان محترم، گزینه های زیر را در نظر گرفته است:

مرکز رفاهی شهرک دانشگاه- دارای سوئیت های 3، 4 و 5 تخته مجهز به تمامی امکانات رفاهی- هزینه هر شب اقامت 40/000 تومان با صبحانه
مرکز رفاهی ابن یمین (واقع در مرکز شهر) دارای سوئیت های 4 تخته مجهز به تمامی امکانات رفاهی- هزینه هر شب اقامت 45/000 تومان با صبحانه
üهماهنگی اسکان در مراکز رفاهی شهرک دانشگاه و ابن یمین بر عهده کمیته برگزاری سمینار می­باشد.  لذا کافیست شرکت کنندگان با توجه به تعداد نفرات شب های اقامت، کل وجه را واریز نموده و رسید واریزی را در پروفایل کاربری خود آپلود نمایند.
üبرای اقامت شرکت کنندگان محترم که قصد دارند به همراه خانواده در سمینار شرکت نمایند، به تعداد محدودی سوئیت شامل دو سوئیت سه تخته به قیمت هر شب 135/000 تومان و چهار سوئیت 4 تخته به قیمت هر شب 180/000 تومان در نظر گرفته شده است. متقاضیان اقامت متاهلی لازم است یکی از گزینه ها را انتخاب و هزینه آن را پرداخت نمایند.
vبه منظور رفاه حال شرکت کنندگان عزیزی که قصد اقامت در هتل دارند، هماهنگی های لازم با هتل چهار ستاره پارامیدا انجام شده است. این هتل در بلوار دانشگاه و در نزدیکی محل برگزاری سمینار واقع شده است. طبق هماهنگی های انجام شده، به متقاضیان اقامت در این هتل 25 درصد تخفیف تعلق می گیرد، مشروط بر اینکه معرفی نامه از کمیته برگزاری سمینار ارائه نمایند. لذا لازم است متقاضیان اقامت در هتل، نام و نام خانوادگی، تعداد نفرات و تعداد شب های اقامت را قبل از رزرو اتاق به شماره 09332232430 پیامک نمایند تا معرفی نامه ها صادر شده و در اختیار هتل قرار گیرد. پس از هماهنگی مراتب از طریق همین شماره به اطلاع متقاضیان خواهد رسید تا شخصا با هتل تماس گرفته و رزرواسیون اتاق را انجام دهند. متقاضیان می توانند جهت رزرو هتل با تلفن بخش پذیرش به شماره 32393850-023 تماس گرفته و یا به وبسایت هتل به آدرس http://www.hotelparamida.com/  مراجعه نمایند. لیست قیمت های هتل پارامیدا به شرح زیر است:

نوع اتاق

قیمت بدون تخفیف و بدون احتساب حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده

 

قیمت با تخفیف برای شرکت کنندگان 
محترم کنفرانس بدون احتساب حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده

 

اتاق یک تخته

350/000 تومان

260/000 تومان

اتاق دو تخته

350/000 تومان

260/000 تومان

اتاق سه تخته

450/000 تومان

340/000 تومان

اتاق چهار تخته

550/000 تومان

410/000 تومان

لازم بهذکر است به کلیه مبالغ فوق، 9درصد مالیات بر ارزش افزوده نیز اضافه می گردد.
Øهزینه های غذا برای شرکت کنندگان در هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس ایران نیز به شرح زیر می باشد. شرکت کنندگان محترم می توانند با مراجعه به بخش خدمات موجود در پروفایل کاربری خویش (در وبسایت سمینار)  هزینه ها را پرداخت نموده و رسید واریز مبلغ را در بخش ارسال فیش آپلود نمایید.

ردیف

وعده

قیمت

روز سه شنبه

98/8/7

شام

 30/000تومان

روز اول

چهارشنبه

98/8/8

ناهار

30/000 تومان

شام

28/000 تومان

روز دوم

پنجشنبه

98/8/9

ناهار

30/000 تومان

شام

28/000 تومان

uدر روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه فعالیت های فوق برنامه ویژه و شایسته شرکت کنندگان (شاهرودگردی، کویر گردی، رصد ستارگان و جنگل گردی در جنگل ابر) در نظر گرفته شده است، لذا تهیه بلیط خود را حتی الامکان به بعد از اطلاعیه ای که در مورد فعالیت های فوق برنامه صادر خواهد شد، موکول نمایید.

 

با سپاس

کمیته برگزاری هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس

 

  تهیه پوستر
 

تهیه پوستر:

پوسترها بصورت عمودي و در ابعاد سانتی متر90*70 سانتی متر تهیه گردد. فونت ها و نحوه قرار گیری اجزاي یک پوستر در فایل الگوی پوستر نمایش داده شده است. (جهت دانلود فایل الگوی پوستر، به بخش فایل های وبسایت و یا کانال تلگرام سمینار مراجعه شود).

 

در تهیه پوستر از نوشتن مطالب زیاد خود داري شود و سعی گردد از طرح، تصویر و اشکال و روش هاي ابداعی همراه با رنگ هاي متنوع استفاده گردد تا مطالب به طور جذاب و در مدت کوتاهی به خواننده منتقل شده و هدف از ارائۀ مقاله بصورت پوستر تامین گردد.

 

لازم است تمامی شرکت کنندگان پوسترهاي خود را مطابق با فرمت فوق تهیه نمایند.

با سپاس

 دبیرخانه هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس ایران
 

 

  پرداخت حق ثبتنام سمینار
 با عرض سلام و ادب  

احتراما، با توجه به اعلام پذیرش نهایی مقالات ارسالی، علاقمندان به شرکت در سمینار  می توانند جهت پرداخت هزینه شرکت در سمینار، مراحل را مطابق با فایل پی دی اف زیر انجام دهند.   با سپاس

files.php?rid=10

با سپاس از همکاری شما

 
  پرداخت حق ثبتنام انجمن
 با سلام و احترام . 

به منظور پرداخت حق ثبتنام انجمن شیمی ایران مراحل ذکر شده در فایل pdf (لینک زیر) را دنبال کنید و اقدام به پرداخت نمایید. 

files.php?rid=9

با سپاس از همکاری شما عزیزان

  حق ثبتنام سمینار

با عرض سلام و ادب 

احتراما، عزیزانی که به عنوان همراه و یا شرکت کننده بدون مقاله، تمایل به شرکت در سمینار  دارند، می توانند مراحل را مطابق با فایل پی دی اف زیر جهت پرداخت هزینه شرکت در سمینار انجام دهند. ضمنا سایر شرکت کنندگان نیز پس از اعلام نتایج داوری تا موعد پرداخت تعیین شده ،  می توانند با طی مراحل موجود در فایل اقدام به پرداخت مبلغ ثبت نام کنند. (روی لینک زیر کلیک کنید و فایل راهنما را دانلود نمایید)

files.php?rid=10

با سپاس از همکاری شما

 
  پرداخت حق ثبتنام انجمن شیمی

با سلام و احترام .
به منظور پرداخت حق ثبتنام انجمن شیمی ایران مراحل ذکر شده در فایل pdf (لینک زیر) را دنبال کنید و اقدام به پرداخت نمایید. 

files.php?rid=9

با سپاس از همکاری شما عزیزان

  اخبار همایش
  هزینه ها
  

با سلام

به اطلاع کلیه علاقمندان شرکت در هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس می رسانیم هزینه هایی که به تصویب انجمن محترم شیمی ایران رسیده است به شرح زیر می باشد:

مبلغ (ریال)

شرکت کننده

250/000

دانشجوی عضو انجمن شیمی

500/000

عضو هیات علمی عضو انجمن شیمی

750/000

سایر افراد

 

مبلغ (ریال) ثبت نام با تاخیر

مبلغ (ریال)

ثبت نام به موقع

شرکت کننده

2/500/000

2/000/000

دانشجویان و فارغ التحصیلان (با ارائه مقاله)

3/500/000

3/000/000

اعضاي هیات علمی (با ارائه مقاله)

3/500/000

3/000/000

سایر افراد (صنایع و شرکت ها)

1/500/000

1/500/000

حضور در کنفرانس بدون ارائه مقاله یا نفر همراه

Øهزینه ثبت نام شامل استفاده از کلیه امکانات کنفرانس از قبیل بسته اهدایی، پذیرایی بین جلسات، سی دي حاوي مقالات کنفرانس، ارائه گواهی شرکت در کنفرانس و ... به جز غذا و اسکان می باشد و تنها براي فرد ثبت نام کننده است.

Øاز هر شرکت کننده به ازاي پرداخت حق ثبت نام حداکثر دو مقاله پذیرفته می شود. براي ارسال بیش از دو مقاله، 25 درصد حق ثبت نام به ازاي هر مقاله (تا سقف 2 مقاله مازاد) به هزینه ثبت نام اضافه خواهد شد.
Ø به همراهان، پذیرایی بین جلسات و ارائه گواهی شرکت در کنفرانس تعلق می گیرد.

 

  اعلام نتایج نهایی پذیرش

با سلام 

احتراما به اطلاع کلیه علاقمندانی که  مقاله خود را جهت ارایه در هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس ارسال نموه اند می رساند که چکیده مقالات توسط کمیته علمی سمینار ارزیابی شده و  نتیجه نهایی از طریق ایمیلی حاوی  پذیرش و یا عدم پذیرش و همچنین نحوه ارایه مقاله پذیرفته شده در سمینار  برای کلیه کاربران ارسال شده است. لذا خواهشمند است هرچه سریعتر به پروفایل کاربری خود در وب سایت سمینار وارد شده و با مشاهده بخش پیام ها و یا مراجعه به ایمیل شخصی، اگر ایراد یا ویرایشی برای مقاله شما لحاظ شده است به رفع آن بپردازید. لازم به ذکر است  حداکثر تا تاریخ ۸ مهرماه فایل ویرایش شده چکیده مقاله باید در وب سایت سمینار  اپلود شده باشد

راهنمایی:  لطفا جهت ویرایش چکیده مقاله،  فایل را از بخش وضعیت مقاله، دانلود  و  ویرایش را روی آن فایل انجام دهید و مجددا در همان بخش فایل ویرایش شده را اپلود نمایید

با سپاس 

دبیرخانه هفتمین سمینار دوسالانه کمومتریکس ایران.

 


ibcs7@shahroodut.ac.ir
https://t.me/ibsc7

 

   محورهای همایش
  • روش ها و الگوریتم های جدید کمومتریکس
  • کالیبراسیون چند متغیره و خوشه بندی
  • روش های تفکیک پیکی چندمتغیره در مدلسازی فرایندهای شیمیایی و بیوشیمیایی و صنتعی
  • طراحی دارو/مولکول و روابط کمی ساختار-فعالیت/خاصیت
  • کاربرد کمومتریکس در صنعت، فناوری نانو، باستان شناسی، سیستمهای زیستی و ...
  • بیوانفورماتیک
  تمدید مهلت ارسال مقالات

با سلام و احترام

با توجه به تماس مکرر برخی از دانشجویان عزیز مبنی بر اینکه به دلایل مختلفی نتوانسته اند مقالات خود را تهیه و در وب سایت هفتمین سمینار دو سالانه کمومتریکس اپلود نمایند، لذا به منظور همکاری با این عزیزان مهلت ارسال مقاله تا ساعت ۱۲ شب 98/6/15 تمدید می شود. از کلیه علاقمندان استدعا دارم در فرصت مقرر مقالات خود را ارسال نمایند زیرا این دومین تمدید مهلت ارسال مقاله بوده و به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد.

با احترام
منصور عرب چم جنگلی
دبیر اجرایی سمینار

 
دبیرخانه همایش
آدرس پستی:
شاهرود - پردیس دانشگاه صنعتی شاهرود
تلفن:
02332392204-9
09332232430
آدرس پست الکترونیک: 
IBCS7@shahroodut.ac.ir

  
روز شمار همایش

0-1
  برگزار کنندگان
  حامیان
  پوستر همایش